FAQ

Największą korzyścią posiadania ogrodzenia aluminiowego jest fakt, iż w przeciwieństwie do ogrodzenia stalowego, nie ulega ono korozji. Ponadto jest lżejsze, co podnosi komfort użytkowania oraz montażu, a także nadaje nowocześniejszy wygląd posesji. 

Tak. Na naszym kanale YouTube można znaleźć film instruktażowy, na którym pokazany jest sposób montażu sztachet w przęśle. Również w przypadku samodzielnego montażu furtki oraz bramy służymy pomocą oraz naszym doświadczeniem.

Tak. Nasza firma może przygotować sztachety o dowolnej długości, w zależności od potrzeb klienta.

Od ręki posiadamy sztachety w kolorze antracyt RAL 7016 oraz brąz RAL 8017, natomiast pozostałe kolory z palety RAL dostępne są na zamówienie. Ponadto oferujemy sztachety w kolorach drewnopodobnych, takich jak dąb, złoty dąb oraz orzech.

Udzielamy 10-letnią gwarancję na kolor oraz 2 lata na montaż

W przypadku docinania oraz wysyłki sztachet do samodzielnego montażu przęseł, czas realizacji wynosi 2 dni robocze. Produkcja furtki oraz bramy wymaga oczekiwania do 2 tygodni.

Tak. Wszystkie produkowane przez nas elementy można obejrzeć na terenie naszej firmy w Gliwicach na ul. Wschodniej 38

W naszej ofercie posiadamy sztachety o szerokości 25mm, 50mm, 100mm, 150 mm oraz 200mm

Tak. Klient ma możliwość dowolnego łączenia kolorów oraz wymiarów sztachet w swoim ogrodzeniu.

Tak. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi już na pierwszym etapie wykończenia wokół domu. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kostki brukowej oraz ogrodzeń – zarówno tych betonowych jak i aluminiowych. Oferujemy pełną pomoc w doborze oraz zakupie bloczków betonowych firmy JONIEC, a także jesteśmy w stanie zapewnić fachową pomoc w wykończeniu prac budowlanych dookoła posesji.