Bramy aluminiowe

Zabezpieczenie posesji przed niepożądanymi osobami stanowi kwestię kluczową zarówno w przypadku obiektów mieszkalnych, jak i przemysłowych. Absolutną koniecznością jest instalacja bramy wjazdowej, która w prosty sposób umożliwi kontrolowanie przepływu osób na prywatnym terenie. MINAR s.c. to firma z Gliwic (Górny Śląsk), która jest bezpośrednim producentem nowoczesnych, niezwykle stylowych ogrodzeń wykonanych z aluminium.

 

Produkty tworzone na miarę Twoich potrzeb

Estetyka rozwiązań takich jak bramy przesuwne oraz dwuskrzydłowe, aluminiowe na wymiar pełnią bardzo istotną funkcję. Z tego powodu oferujemy klientom możliwość dostosowania wybranego rozwiązania pod kątem układu sztachet, a także ich koloru - paleta barw RAL oraz imitacja drewna.

 

Aluminiowe przęsła, które tworzą konstrukcję bramy, są zabezpieczone warstwą antykorozyjną, dzięki czemu stanowią rozwiązanie trwałe oraz zachowujące pożądany wygląd przez długie lata. Produkty są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych przez cały rok – ani nadmierne nasłonecznienie, ani ekspozycja na opady, nie wpływają na ich kondycję techniczną czy wizualną.

 

Przesuwne bramy oraz dwuskrzydłwe aluminiowe na wymiar – producent z Gliwic

Największą z zalet naszych produktów jest to, że nadają się one do montażu na posesjach o każdych wymiarach - zarówno tych o pokaźnym metrażu, jak i niewielkich przestrzeni. Bramy aluminiowe przesuwne oraz dwuskrzydłowe doskonale sprawdzą się zwłaszcza w przypadku małych obszarów, gdzie zajmowana przestrzeń ma ogromne znaczenie. Brama przesuwna porusza się w jednej linii, wzdłuż ogrodzenia, przez co nie zaburza wyglądu posesji i nie utrudnia komunikacji. Brama dwuskrzydłowa ma swoje zastosowanie w sytuacji, gdy domownicy oczekują prostego rozwiązania w codziennym użytkowaniu. 

 

Klienci, którzy decydują się na zakup naszych produktów, mogą liczyć na darmową wycenę. Zajmujemy się realizacjami płotów aluminiowych w sposób kompleksowy – nie tylko sporządzimy indywidualny projekt ogrodzenia na wymiar, ale też, na specjalne życzenie, dokonamy fachowego montażu na miejscu.