Kostka Brukowa

Wokół każdego domu, bloku czy też drogi musi znaleźć się przestrzeń dla pieszego, by mógł bez problemu się poruszać. Do utorowania tego typu ścieżek wykorzystywane są płyty betonowe chodnikowe lub też ogrodowe, w zależności od terenu. Pozwalają one na estetyczne wykończenie przejścia, co jest szczególnie istotne dla właścicieli domów jednorodzinnych. Starają się oni dobierać materiały, które będą pasowały do samego budynku. Jako dostawca kostki brukowej oferujemy szeroki wybór produktów, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

 

Płyty betonowe chodnikowe, obrzeża trawników i kostka brukowa – najwyższa jakość materiałów


Wszelkiego rodzaju materiały, które mają stanowić podłoże, powinny być niezwykle wytrzymałe i odporne na różne czynniki zewnętrze. Dlatego też warto postawić na płyty betonowe ogrodowe oraz obrzeża trawnikowe z naszej firmy. Spełniają one wszelkie wymogi, jeśli chodzi o trwałość. Co więcej, kostka brukowa nie będzie pękała pod wpływem zbyt dużego ciężaru czy też mrozu. Jej wygląd nie zmieni się również pod wpływem promieni słonecznych. Warto także zauważyć, że takie czynniki, jak małe organizmy czy też sól drogowa, nie osłabią konstrukcji materiału, co sprawia, że wszystkie proponowane przez nas jako dostawcę surowce są najwyższej jakości.


Nowoczesne wzornictwo płyt betonowych chodnikowych i kostki brukowej


Bardzo popularne stało się układanie różnych wzorów z kolorowych płyt betonowych chodnikowych i ogrodowych. Dlatego też jako dostawca kostki brukowej proponujemy produkty w różnych kolorach, które można dostosować do swoich własnych potrzeb. Doskonale będą komponowały się odcienie szarości z czarnymi czy też brązowymi pasami. To najczęściej wybierane rozwiązanie dla nowoczesnych domów ze względu na minimalizm i dosyć stonowane kolory. Jeśli ktoś szukałby bardziej żywych barw, polecamy jasne, musztardowe produkty, które doskonale sprawdzą się, jako ścieżka do ogrodu lub do domu. To dobre rozwiązanie w sytuacji, kiedy klient chciałby ocieplić wygląd tarasu i nadać mu przytulnego wyglądu.


Ozdobny chodnik w Twoim ogrodzie


W zależności od złożonego zamówienia jesteśmy w stanie przygotować wybrane kolory kostki brukowej czy też płyt betonowych chodnikowych i ogrodowych według wskazówek klienta. Możemy dostosować proponowane materiały tak, aby jak najlepiej pasowały do danego tarasu, podwórka czy też drogi. Warto także zaznaczyć, że oprócz całkowicie gładkich produktów, posiadamy w ofercie również takie ozdobne i delikatnie nierówne, co podkreśla dodatkowo ich charakter i nadaje wyjątkowego stylu całej utworzonej ścieżce.

 

Indywidualne zamówienia chodników

 

W swojej ofercie jako dostawca kostki brukowej i płyt betonowych ogrodowych oraz chodnikowych posiadamy różne kształty i wielkości proponowanych produktów. W zależności od wymagań klientów dobieramy odpowiedni rozmiar i wygląd m.in. obrzeży trawnikowych i innych materiałów, aby jak najlepiej wywiązać się ze złożonego zamówienia. Istnieje możliwość, by wykorzystać różne rodzaje surowców w jednym projekcie, co pozwoli na stworzenie wyjątkowej i niepowtarzalnej koncepcji.

Nasza firma współpracuje z firmą Polbruk od 2012 roku. Zapewniamy  pośrednictwo w dostawie kostki brukowej, płyt chodnikowych, obrzeży trawnikowych i wielu innych wyrobów drogowych dostępnych w aktualnej ofercie firmy Polbruk.

Oferujemy kostki brukowe w poniższych kolorach:

Przykładowe realizacje